Zorlanmadan Kilo Vermek

Zorlanmadan kilo vermenin de bir çok yöntemi var. Bunların başında yaşam biçiminizi düzenlemek geliyor. Mevsimlere uygun ürünleri tüketmekten düzenli uykuya, bol su tüketmekten doğru yiyeceğin seçimine kadar bir çok etken kilo almanızı engeller.

Sağlıklı bir vücuda kavuşmak için olmazsa olmaz ilk kural vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri almaktır. Neredeyse hiç yemek yemeden zayıflamaya çalışan, günde 1-2 adet kayısı veya peynirle gününü bitirip zayıflayan bir çok insan tanıyoruz. Oysa ki hepimiz biliyoruz vücudumuz bundan daha fazlasını istiyor. Bu nedenle ihtiyacımız olan seviyenin üzerine çıkmadan doğru gıdalar ile beslenmeliyiz. Bunun gerçekleşmesi ile zamanla daha sağlıklı ve dinamik bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Gıda yönetimini iyi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken hususların başında uyku düzeni gelir. Düzenli uykunuza çok dikkat edin. Ardından yapmanız gereken şey protein ağırlıklı beslenmek olacak. Zorlanmadan kilo vermek için bedeninizi tek bir yönde zorlamamalı tüm kriterleri tek tek yerine getirmelisiniz.

Örneğin; sabah kahvaltısında poğaça çay ikilisi yerine daha sağlıklı bir organik kahvaltıyı tercih etmeli, akşam yemeğinde ızgara köfte yerine beyaz eti seçmelisiniz.

Bunun yanı sıra aç kalmamanız da çok önemli. Nasıl yani? Diyeceksiniz. Şöyle ki gün içerisinde aç kalan insanlar genellikle uyumadan önce bir çok atıştırmalık ile gününü tamamlıyor. Bu durum hem kilo almanıza hem de düzensiz beslenmeden dolayı sağlıksız bir vücuda sebep veriyor.

Son olarak bol su ve düzenli egzersiz. Su içmeyi artık alışkanlık haline getirmelisiniz. Su sağlıktır. Tüm bunları yaparken üzerine bir de düzenli spor yaparsanız sağlık gelir sizi bulur.

Daha Kolay Yolu Yok Mu?

 Ben bunların hiç birini yapamam diyorsanız yada gözüm yemiyor sözcüğü zihninizde dolaşıyorsa bir profesyonelden destek alarak kilo vermeniz de mümkün. Yeni nesil biorezonans cihazları bu durum için oldukça ideal ve sağlıklı.

Prana Complex  biorezonans ile sağlıklı ve hızlı kilo verme desteğini sizlere sağlayabilir. Bunun için www.pranacomplex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın