Hakkımızda

İnternet çağında yaşıyoruz. Daha doğrusu bilgi çağında ve bu çağın en önemli ve kolay ulaşılabilen aracı internet. Bilgiye ulaşmamızı sağlayan bu araç CIA sırlarından adres tarifine, imsak vakitlerinden çiçek yetiştiriciliğine her konuda kullanılıyor. Bu girişimde bulunurken de internette arama yapılan sağlık konusunu hedefledim. Sağlık konusunda da insanlar her gün milyonlarca arama gerçekleştiriyor. Hatta yüce Google aramalardan hastalık tahminine kadar götürdü işi. Hal böyle olunca onlarca ipe sapa gelmez, çöp site türedi. Heh işte ben de bu duruma el koyup hasta doktor ilişkisinin arasında köprü olacak bir web sitesi kurmaya karar verdim.

Varsayalım bel ağrısından ölüyorsunuz bunun böbrek taşından kansere kadar bir çok nedeni olabilir. Bu sitenin amacı size ağrılarınızı hafifletecek zararsız özellikle doğal yöntemler gösterip hangi doktora başvurmanız gerektiğini açıklamaktır. Yani hastayı doktora götüren bir yola dönüşecek hastadoktor.com

Sitemizde başta popüler sorunlardan olan kadın hastalıkları, sivilceler, cinsel sağlık gibi konular olmak üzere kanser hastalarına motivasyon yazılarına kadar uçsuz bucaksız bir içerik üretmeyi amaçlıyorum. Destek olmak için tek yapmanız gereken yakında buraya eklenecek olan iletişim formumuzdan veya mail adresimizden önerilerinizi ve şikayetlerinizi dile getirmek.

Sağlıkla kalın.